רחל אדלשטיין

כן חברים, שעדיין לא מאמינים שהיה והיו חטיפות של ילדים בעליות של שנות ה 50, הילד שעל הבריכיים של אמא שלי ניראה לכם כל כך חולה ואמרו לאמא שלי שניפטר וקברו אותו. כן סחרו בילדים. וגם אמא האמינה ביושרם של מערכת הקליטה, שאכן הילד ניפטר. כן החיים נמשכו, אני ואמא הגענו למעברת אושיות שבשעריים... לסקרנים למה אותי גם לא לקחו, חחח כי התוכנית המימסדית היתה להעלים ילדים מבתי תינוקות. כן חברים זה אליעזר הקטן עם כובע הטמבל והמוצץ בפה שאוטוטו חוגג עם המדינה 68 שנה ....

אליעזר קאופמן

"רחל אדלשטיין היא היום אישה בת 73, ואם לארבעה ילדים, אבל השנים לא הצליחו למחוק את הצער והאובדן. "כל השנים חייתי בהרגשה שאולי הילד שלי חי איפשהו, תמיד הלכתי ברחובות וחיפשתי אותו... אני אוכלת את עצמי שלא הקמתי צעקות, אבל מי חשב שבישראל עושים דברים כאלה. אני יודעת שכל הזמן מנסים להכחיש את הפרשה הזאת, אבל לי ברור שחטפו את ילדי תימן וחטפו את הילד שלי. עד היום אני בוכה על מה שעוללו לי ואני חיה כל הזמן בתחושה שיום אחד הוא יופיע בדלת ויגיד: שלום, אני מחפש את אמא שלי."

שוש מדמוני

כל השנים חייתי בהרגשה שאולי הילד שלי חי איפשהו, תמיד הלכתי ברחובות וחיפשתי אותו... אני אוכלת את עצמי שלא הקמתי צעקות, אבל מי חשב שבישראל עושים דברים כאלה.