נורה פרחיה בת רפיחה וציון פאטאל

הורינו רפיחה (רבקה) וציון פאטאל עלו לארץ מעירק יחד עם 6 ילדיהם בשנת 1950. הם גרו במעברת מורשה ברמת השרון . בשנת 1951 נולדה בת נוספת - נורה פרחיה - בבית החולים דג'אני שביפו (יתכן שכלל לא נרשמה בתעודת הזהות של ההורים). בגיל כחצי שנה אושפזה נורה בבית החולים בעקבות כוויה בעור באזור הבטן כתוצאה ממים רותחים שנשפכו עליה.

היא עברה טיפול של השתלת עור מהירך ומספר ימי החלמה. באחד הימים כשהאחות הגדולה כוכבה שהתה לידה בבית החולים נאמר לה למסור להורים להגיע למחרת בבוקר לאסוף את התינוקת שהבריאה. הורינו הגיעו בבוקר ואז נמסר להם שנורה נפטרה. ההורים לא האמינו וביקשו לראותה ולהיפרד ממנה אך לא קיבלו שום גופה ונשלחו הביתה. בשנת 1953 נולד בן נוסף, אמנו החליטה ללדת בבית ולא בבית החולים כי לא רצתה לקחת סיכון שיעלם לה עוד ילד. אנו בני המשפחה מאמינים שאחותנו חיה ומתפללים לאיתורה.

באחד הימים כשהאחות הגדולה כוכבה שהתה לידה בבית החולים נאמר לה למסור להורים להגיע למחרת בבוקר לאסוף את התינוקת שהבריאה. הורינו הגיעו בבוקר ואז נמסר להם שנורה נפטרה. ההורים לא האמינו וביקשו לראותה ולהיפרד ממנה אך לא קיבלו שום גופה ונשלחו הביתה.